Do Pomorskiego trafi łącznie 2500 dawek szczepionki firmy Johnson & Johnson. Jeśli znajdujesz się
w grupie wiekowej uprawnionej do rejestracji i masz już e-skierowanie, od 1 do 3 maja możesz zaszczepić się w punkcie szczepień Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej na skwerze Kościuszki w Gdyni ( Gdynia ul. Zawiszy Czarnego 1, parking przy Teatrze Muzycznym, Muzeum Miasta Gdyni i Klubie Marynarki Wojennej “Riwiera”)

Gdzie, kto i kiedy:

Miejsce – Gdynia ul. Zawiszy Czarnego 1, parking przy Teatrze Muzycznym, Muzeum Miasta Gdyni i Klubie Marynarki Wojennej “Riwiera”

Godziny szczepień – od 9 do 19

Szczepionka – jednodawkowa Johnson & Johnson

Wymogi – konieczne e-skierowanie

Wystarczy przyjść i zaczekać na swoją kolej – bez wcześniejszego zapisywania się na konkretny termin, czy godzinę. Tak jak w innych działających już punktach szczepień,  obecna będzie kadra medyczna, która zajmie się pacjentami zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami.

Uwaga! Liczba szczepionek jest ograniczona.

Terminy:

•         1 i 2 maja zaszczepić się mogą osoby w wieku 36 lat i starsze z e-skierowaniem

•         3 maja zaszczepić się mogą osoby w wieku 34 lat i starsze z e-skierowaniem

•         1, 2, 3 maja zaszczepić się mogą także osoby 30+, które zgłosiły chęć zaszczepienia na stronie gov.pl/szczepimysie i otrzymały e-skierowanie.

Powrót do normalności? Możliwy dzięki szczepieniom przeciw COVID-19

Im większa liczba osób zaszczepionych, tym szybciej możliwe będzie łagodzenie obostrzeń i zasad bezpieczeństwa. Pamiętaj, wszystkie rodzaje szczepionki przeciw COVID-19 są starannie badane, co sprawia że są bezpieczne.