Dane teleadresowe

UNIWERSYTECKIE CENTRUM MEDYCYNY MORSKIEJ I TROPIKALNEJ
ul. Powstania Styczniowego 9B
81-519 Gdynia POLSKA

DANE KONTAKTOWE
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 58 699 85 06

 

Klauzula_informacyjna_e-mail_UCMMiT.pdf

 

Działalność medyczna

Slide
Przychodnia Medycyny Podróży, Chorób Tropikalnych i Medycyny Pracy
Kierownik: Karolina Trzeciakowska-Aziz
Koordynator: Katarzyna Frelichowska
Medycyna Pracy
Kierownik: Karolina Trzeciakowska-Aziz
Informacja i rejestracja: (58) 699-84-15
E-mail: medycyna_pracy@ucmmit.gdynia.pl
Telefony czynne: Poniedziałek-Piątek - 07:00-14:30
Medycyna Podróży
Rejestracja: 797-387-176
Telefony czynne: Poniedziałek-Piątek - 11:00-14:30
Poradnia Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych
Informacja i rejestracja: (58) 699-85-90
E-mail: przychodnia@ucmmit.gdynia.pl
Punkt Szczepień
Informacja: (58) 699-86-83
E-mail: awosachlo@ucmmit.gdynia.pl
Uwaga: Sczepimy przeciw COVID
Zakład Diagnostyki Obrazowej
Kierownik: lek. Anna Susmarska
TK / RTG / USG
Informacja i rejestracja: (58) 699-86-75 / (58) 699-84-03
E-mail: radio@ucmmit.gdynia.pl
Telefony czynne: Poniedziałek-Piątek - 07:00-18:00
Poradnia Chorób Wewnętrznych
Informacja i rejestracja: (58) 699-85-55
Telefony czynne:
Poniedziałek, Środa-Piątek - 07:00-14:30
Wtorek - 07:00-18:00
Poradnia Endokrynologiczna
Informacja i rejestracja: (58) 699-85-57 / 797-387-185
Telefony czynne:
Poniedziałek, Środa-Piątek - 07:00-14:30
Wtorek - 07:00-18:00
Poradnia Chorób Zakaźnych
Informacja i rejestracja: (58) 699-86-82
Email: por_ch_zak@ucmmit.gdynia.pl
Telefony czynne:
Poniedziałek - 07:00-15:00
Wtorek - 10:00-18:00
Środa - Piątek - 07:00-14:30
Poradnia Kardiologiczna
Informacja i rejestracja: (58) 699-85-57
Email: por_kardio@ucmmit.gdynia.pl *
Telefony czynne:
Poniedziałek - 12:00-18:00
Wtorek - Piątek - 07.30-12.40
* W przypadku rejestracji przez e-mail prosimy o podanie numeru telefonu
Poradnia Hepatologiczna
Informacja i rejestracja: (58) 699-85-55
Telefony czynne:
Poniedziałek, Środa-Piątek - 07:00-14:30
Wtorek - 07:00-18:00
Poradnia Pulmonologiczna
Informacja i rejestracja: (58) 699-85-55
Telefony czynne:
Poniedziałek, Środa-Piątek - 07:00-14:30
Wtorek - 07:00-18:00
Poradnia Chorób Metabolicznych
Informacja i rejestracja: (58) 699-85-57 / 797-387-185
Telefony czynne:
Poniedziałek, Środa-Piątek - 07:00-14:30
Wtorek - 07:00-18:00
Izba Przyjęć
Pielęgniarka Oddziałowa: mgr Katarzyna Nikrant
Telefon dyżurny: (58) 699-85-78
Telefon: (58) 622-42-12
Email: ip@ucmmit.gdynia.pl
Służba TMAS
prof. dr hab. n. med. Marcin Renke
Telefon: (58) 699-84-60
Email: tmas@ucmmit.gdynia.pl
Klinika Medycyny Hiperbarycznej i Ratownictwa Morskiego
Kierownik: dr n. med. Ewa Lenkiewicz
Telefon dyżurny: (58) 699-86-54
Dyżurka pielęgniarek: (58) 699-86-33
E-mail: hyperbar@ucmmit.gdynia.pl
Klinika Chorób Zawodowych i Wewnętrznych
Kierownik: prof. dr hab. n. med. Marcin Renke
Sekretariat: (58) 699-84-02
Dyżurka pielęgniarek: (58) 699-85-92
E-mail: ocz@ucmmit.gdynia.pl
Klinika Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych
Kierownik: dr hab. n. med Katarzyna Sikorska
Sekretariat: (58) 699-84-08
Dyżurka pielęgniarek: (58) 699-85-80
E-mail: oct@ucmmit.gdynia.pl
Klinika Kardiologii i Chorób Wewnętrznych
Kierownik: prof. dr hab. n. med. Marek Koziński
Sekretariat: (58) 699-84-06
Dyżurka pielęgniarek: (58) 699-85-86
E-mail: ocw@ucmmit.gdynia.pl
Przełożona Pielęgniarek
mgr Iwona Brutel
Telefon: (58) 699-84-35
E-mail: bruteli@ucmmit.gdynia.pl
Pracownia Endoskopii
Kierownik: lek. Anna Dobies
Rejestracja: (58) 699-85-75
Pracownia Endoskopii: (58) 699-85-66
E-mail: endoskopia@ucmmit.gdynia.pl
Telefony czynne: Poniedziałek-Piątek - 07:00-14:30
Apteka Szpitalna
Kierownik: mgr farm. Agnieszka Walasik
Telefon: (58) 699-85-79
E-mail: apteka@ucmmit.gdynia.pl
Asystent: mgr farm. Katarzyna Korchow
Telefon: (58) 699-86-42
Specjalista ds. epidemiologicznych
Telefon: (58) 699-85-27
e-mail: pepidemiologiczna@ucmmit.gdynia.pl

 

Administracja

Slide
Kancelaria
Małgorzata Marzec
Telefon: (58) 699-85-06
Fax: (58) 622-48-71
e-mail: dyrekcja@ucmmit.gdynia.pl
ePUAP: /UCMMiT/SkrytkaESP
Dział Kadr i Organizacji
Kierownik: Renata Kulesza
Telefon: (58) 699-86-01
E-mail: rkulesza@ucmmit.gdynia.pl

Płace: Karolina Cwalina
Telefon:(58) 699-85-39
e-mail: kcwalina@ucmmit.gdynia.pl
Dział Finansowy
Główna Księgowa
Magdalena Reszka
Telefon: (58) 699-85-11
E-mail: mreszka@ucmmit.gdynia.pl


Księgowa: Agnieszka Topyła
Telefon: (58) 699-86-08
E-mail: atopyla@ucmmit.gdynia.pl

Księgowa: Małgorzata Wirkowska
Telefon: (58) 699-85-38
E-mail: mwirkowska@ucmmit.gdynia.pl

Księgowa: Małgorzata Wantke
Telefon: (58) 699-85-38
E-mail: mwantke@ucmmit.gdynia.pl
Dział Zamówień Publicznych
Kierownik: Dorota Tuźnik
Telefon: (58) 699-85-18
E-mail: dtuznik@ucmmit.gdynia.pl

Specjalista ds. Zamówień Publicznych: Michał Ornowski
Telefon: (58) 699-84-23
E-mail: mornowski@ucmmit.gdynia.pl
Dział Statystyki i Rozliczeń Usług Medycznych
Kierownik: Katarzyna Brewińska
Telefon: (58) 699-85-12
E-mail: kbrewinska@ucmmit.gdynia.pl

Referent: Karol Skrudlik
Telefon: (58) 699-85-12
E-mail: kskrudlik@ucmmit.gdynia.pl
Dział Administracyjno-Gospodarczy
Kierownik: Maciej Zieliński
Telefon: (58) 699-85-71
E-mail: mzielinski@ucmmit.gdynia.pl

Magazyn: Zbigniew Kamedulski
Telefon: (58) 699-85-17
E-mail: zkamedulski@ucmmit.gdynia.pl
Gł. Specjalista ds. BHP / Inspektor ochrony p.poż.
Małgorzata Hajdel
Telefon: (58) 699-84-32
E-mail: mhajdel@ucmmit.gdynia.pl
Gł. Specjalista ds. Aparatury
Katarzyna Misiec-Podeszwa
Telefon: (58) 699-85-37
E-mail: kmisiec@ucmmit.gdynia.pl
Koordynator ds. Marketingu / Rzecznik Prasowy
Dominika Wolska-Kobus
Telefon: (58) 699-85-37
Tel. kom. 690-968-683
e-mail: dkobus@ucmmit.gdynia.pl
Pełnomocnik Dyrektora ds. zintegrowanego systemu zarządzania / Inspektor ds. Obronności i Rezerw / Pełnomocnik Dyrektora ds. ochrony informacji niejawnych
Ewa Ziółkowska-Banaszek
Telefon: (58) 699-85-35
E-mail: eziolkowska@ucmmit.gdynia.pl
Dział Informatyki
Kierownik: Tomasz Porębski
Telefon: (58) 699-85-23
E-mail: tporebski@ucmmit.gdynia.pl
Informatyk: Cezariusz Markowski
Telefon: (58) 699-85-23
E-mail: cmarkowski@ucmmit.gdynia.pl

Dyrekcja

 

Slide
Dyrekcja Szpitala
Dyrektor:
prof. dr hab. n. med. Marcin Renke
e-mail: dyrekcja@ucmmit.gdynia.pl
Z-ca Dyrektora ds. Administracyjno-Technicznych:
Paweł Faczyński
e-mail: pfaczynski@ucmmit.gdynia.pl
Z-ca Dyrektora ds.Lecznictwa:
lek. Marzena Głowacz
e-mail: dyrekcja@ucmmit.gdynia.pl